Aktualności

Emocjonujące targi motoryzacyjne w halach Neptunusa

Po raz 16. miłośnicy motoryzacji spotkali się na Targach InterCars w Warszawie. Tegoroczne wydarzenie odbyło się na PGE Narodowy. Targi InterCars są największą tego typu imprezą zorganizowaną w Europie Środkowo-Wschodniej. Zabudowane hale wystawowe zapewnił wrocławski oddział firmy Neptunus, specjalizującej się w budowlach tymczasowych.

Czytaj więcej
nieuwsfoto%20kl%20TVN%201
Oceaniczna struktura Neptunusa podczas Balu Fundacji TVN

Bal Fundacji TVN to coroczna gala charytatywna, podczas której zbierane są środki na podopiecznych fundacji. W tym roku gala odbyła się pod nietypowymi konstrukcjami przypominającymi fale oceaniczne, które dostarczyła firma Neptunus, specjalizująca się w budowlach tymczasowych.

Czytaj więcej
12 Tomorrowland Garden-of-Madness Neptunus Salacia
Premiera nowych, innowacyjnych struktur Neptunsa na festiwalu Tommorowland

Neptunus, firma specjalizująca się w dostarczniu tymczasowych konstrukcji na eventy, zaprezentowała swoje najnowsze, innowacyjne rozwiązanie – Salacia – podczas festiwalu muzycznego Tomorrowland, na którym dziesiątki tysięcy uczestników miało okazję zobaczyć spektakularny, okrągły budynek.

Czytaj więcej
12 Neptunus NATO Brussels 2017
Neptunus odgrywa kluczową rolę podczas otwarcia nowej siedziby NATO w Brukseli

Neptunus, firma specjalizująca się w dostarczeniu tymczasowych konstrukcji, odegrała kluczową rolę podczas przekazania nowej siedziby NATO w Brukseli.

Czytaj więcej
12%20MSPO%20Klein
MSPO bije rekordy popularności w przemyśle obronnym

W dniach 5-8 września bieżącego roku Targi Kielce stanowiły scenę dla kolejnej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO). Infrastrukturę na MSPO zapewniła firma Neptunus. Struktury i rozwiązania zastosowane przez firmę dopasowane zostały do prestiżowego charakteru wydarzenia.

Czytaj więcej
12%20nieuwsfoto%20klein%20lidl%201
„Rockowa wyspa Lidla” w namiotach Neptunusa

Tegoroczny Przystanek Woodstock odbędzie się w nietypowym terminie 14, 15 i 16 lipca – nie jak to zwykle bywało na przełomie lipca i sierpnia. Pomimo tej zmiany uczestnicy powinni się przygotować na silne emocje i wiele atrakcji – jak co roku. Koncerty, warsztaty, zabawa to nie wszystko, czego możemy się spodziewać. Już po raz szósty pojawi się także „Rockowa wyspa Lidla” wraz ze strefą chilloutu, gdzie będzie można np. zagrać w piłkarzyki. Infrastrukturę na rockową wyspę dostarczy wrocławska firma Neptunus.

Czytaj więcej
12 %20nieuws%20klein%20Red%20Bull%20Neptunus
Neptunus buduje stanowiska techniczne na Red Bull Soapbox Race 2015

W tym roku Red Bull Soapbox Race odbędzie się w Holandii. Już 16 maja 2015 roku wzgórze Cauberg w Valkenburgu będzie miejscem holenderskiej edycji wydarzenia. Na myśl o Red Bull Soapbox Race nasuwają się trzy słowa – koncentracja, szybkość i kreatywność.

Czytaj więcej
12 %20Neptunus%20Targi Kielce%20nieuws%20klein
Neptunus zapewnia infrastrukturę na targi AGROTECH

 W dniach 27-29 marca 2015 roku Kielce zamienią się w stolicę nowoczesnego rolnictwa. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH ponownie odbędą się w tymczasowych halach budowanych przez Neptunus. 

Czytaj więcej
12 %20nieuws%20klein%20Neptunus%20pioneering%20spirit
Spektakularny chrzest statku Pioneering Spirit należącego do Allseas!

Światowy lider w zakresie konstrukcji morskich, firma Allseas, przedstawiła największą na świecie platformę wiertniczą oraz statek wykorzystywany do instalacji rurociągów na dnie oceanu „Pioneering Spirit”, podczas ceremonii inauguracyjnej w porcie w Rotterdamie. Statek wejdzie w skład floty firmy.

Czytaj więcej
12 %20Louvre Neptunus
Neptunus buduje tymczasowy butik dla The Réunion des Musées Nationaux

Neptunus, specjalista w dziedzinie tymczasowych struktur, zbudował ekskluzywny butik w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów w Europie – Muzeum Luwr w Paryżu.

Czytaj więcej
12 Neptunus ambiente nieuwsklein
Targi „Ambiente“ we Frankfurcie rozrastają się dzięki tymczasowym halom wystawienniczym Neptunus

W nadchodzących latach targi dóbr konsumenckich „Ambiente” we Frankfurcie będą korzystały z tymczasowej hali wystawienniczej.

Czytaj więcej
12%E2%80%94Neptunus%E2%80%94Evolution%E2%80%94Audi%E2%80%94nieuws%20groot
Neptunus buduje salon wystawowy dla nowego Audi TT

Firma Neptunus, specjalizująca się w budowlach tymczasowych, stworzyła salon wystawowy na premierę nowego Audi TT. Obiekt z torem wyścigowym w środku został zbudowany w samym centrum Frankfurtu.

Czytaj więcej
12%E2%80%94Neptunus%E2%80%94Aluhall%E2%80%94%20Frieze%20London
Sztuka, która zaskoczyła wszystkich

W dniach 15-19 października 2014 w Londynie odbyły się targi  Frieze Art Fair 2014. To międzynarodowe wydarzenie poświęcone sztuce współczesnej odwiedziły aż 162 galerie z 25 krajów świata, a także twórcy oraz pasjonaci sztuki. Jeden z artystów szczególnie zaskoczył wszystkich swoją kreatywnością wykorzystując element konstrukcji wystawy w nietypowy sposób.

Czytaj więcej
targach klein
Neptunus stawia motoryzacyjne miasteczko na Lotnisku Bemowo

Już po raz czternasty miłośnicy motoryzacji spotkają się na targach części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów samochodowych organizowanych przez firmę Inter Cars.

Czytaj więcej
12 UK FarnboroughAirshow Thales Aviation Evolution
Neptunus idzie piętro wyżej

Tymczasowe konstrukcje są coraz częściej wykorzystywane w branży eventowej. Dzięki nim można stworzyć nieszablonową przestrzeń w pełni dopasowaną do wymagań i oczekiwań organizatorów imprezy.

Czytaj więcej
12%E2%80%94Neptunus%E2%80%94tijdelijke%E2%80%94huisvesting%E2%80%94opening%E2%80%94Irenehof%E2%80%94panningen
Pierwsi lokatorzy w tymczasowych mieszkaniach

Pierwsi lokatorzy, wśród których znazło się także kilku Polaków, wprowadzili się do mieszkań wybudowanych przez firmę Neptunus w holenderskim mieście Panningen.

Czytaj więcej
12%20Bonn%20Evo%202
Konferencja Klimatyczna Organizacji Narodów Zjednoczonych pod ekologicznym dachem

Organizacje i instytucje coraz częściej szukają przyjaznych dla środowiska pomieszczeń, w których chcą organizować wystawy i konferencje. Na podobne rozwiązanie zdecydowała się ONZ przy organizacji Szczytu Klimatycznego w Bonn, w Niemczech.

Czytaj więcej
12 marathon Warsaw klein%20nieuws
Neptunus ponownie stawia obiekty na Orlen Warsaw Marathon

Już 13 kwietnia ulicami Warszawy przebiegną uczestnicy jednej z największych imprez biegowych w Polsce – Orlen Warsaw Marathonu. Organizatorzy pracują obecnie nad zapewnieniem jak najlepszego wsparcia logistycznego i technicznego. 

Czytaj więcej
12%20NK Neptunus Evolution LouisVuitton Louvre(1)
Neptunus w świecie wielkiej mody

Paris Fashion Week to nie pierwsze spotkanie firmy Neptunus z modą, jednak niewątpliwie jedno z najbardziej prestiżowych.

Czytaj więcej
12%E2%80%94Neptunus%E2%80%94BMW%20Ekris%20showroom
Uroczyste otwarcie tymczasowego salonu MINI

Kilka tygodni temu, w Utrechcie otworzono nowy salon samochodowy. Jednak nie jest to zwykły obiekt tego typu, tylko możliwy do demontażu salon dla samochodów MINI, wzniesiony przez firmę Neptunus.

Czytaj więcej
12 NeptunusLTD ISEMAWARDS Winner
Neptunus zdobywa złoto w konkursie ISEM Awards

Neptunus został tegorocznym zwycięzcą siedemnastej edycji konkursu International Sports Event Management (ISEM) w kategorii Obiekty Eventowe.

Czytaj więcej
12 %20Neptunus%20Terminals%20nieuws%20klein
Tymczasowe konstrukcje receptą na spadek przepustowości lotnisk

Według najnowszego raportu opublikowanego przez Eurocontrol, czyli Europejską Organizację ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej, pomimo wolniejszego wzrostu ruchu lotniczego, europejskie lotniska stoją przed problemem przepustowości i wydajności swoich terminali

Czytaj więcej
12 %20Skoda%20nieuws%20klein
Neptunus dla dealerów Skody

Na podstawie danych z rejestracji nowych aut w 2012 roku, najczęściej kupowaną przez Polaków marką samochodów była czeska Skoda.

Czytaj więcej
12 %20Silesia%20Fashion%20Look%20nieuws%20klein
Coraz więcej imprez modowych w Polsce

Fashion Week odbywające się w największych modowych miastach świata – Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie czy Tokio, to najbardziej znane i popularne imprezy związane ze światem mody.

Czytaj więcej
klein papendal nieuws
Firma Neptunus otrzymała certyfikat ISO 9001:2008.

Neptunus, firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i wynajmie namiotów oraz konstrukcji tymczasowych i półtrwałych, otrzymała niedawno certyfikat ISO 9001:2008. W firmie Neptunus jakość i zadowolenie klienta stoją na pierwszym miejscu. Tak było zawsze, ale dzięki certyfikacji ISO 9001:2008 nasze priorytety zostały oficjalnie potwierdzone.

Czytaj więcej
stein klein
Otwarcie największego tymczasowego europejskiego centrum handlowego

W Stein (Niderlandy) otwarto największe tymczasowe centrum handlowe w Europie. Po tym jak w minionym roku w mieście wybuchł pożar, który całkowicie zniszczył centrum handlowe, szybko podjęto decyzję o budowie tymczasowego centrum handlowego.

Czytaj więcej