MENU
Tymczasowe konstrukcje dla wojska

Potrzebujesz małej lub dużej konstrukcji?

Tymczasowe konstrukcje dla wojska

Nasze hale mają wiele zastosowań i są idealnym rozwiązaniem na szybkie zagospodarowanie przestrzeni. Mamy doświadczenie w budowaniu obiektów dla wojska. Produkty Neptunus mogą być użytkowane od kilku miesięcy do co najmniej 15 lat . Budynki są łatwe do demontażu i w całości możliwe do ponownego użytku.

Zastosowanie dla wojska

Zbudowaliśmy modułowe budynki do kilku zastosowań, które mogą być przydatne dla wojska. Na przykład zakwaterowanie dla wojska, hangary, magazyny, terminale, jadalnia lub hale sportowe.

Zalety Neptunus Structures

  • Szybka dostawa i czas budowy

  • Możliwość budowy w dowolnym miejscu

  • Użytkowanie od kilku miesięcy do kilkunastu lat

  • Pełna izolacja

  • Zrównoważony rozwój: możliwość demontażu i relokacji obiektu

  • Modułowość: elastyczne wymiary i konstrukcja

  • Łatwe do podziału na osobne pomieszczenia

  • Wygląd i cechy stałego budynku

  • Rozwiązania "pod klucz", od koncepcji przez wykonanie do przekazania

  • Wynajem lub zakup

tymczasowe konstrukcje dla wojska Realizacje

Hala sportowa dla Akademii Obrony Wielkiej Brytanii

tymczasowe konstrukcje dla wojska Realizacje

Somerville College Oxford

tymczasowe konstrukcje dla wojska Realizacje

Volvo Trucks

tymczasowe konstrukcje dla wojska Realizacje

Terminal Lotnisko Magdeburg–Cochstedt

Jaki rodzaj struktury może dostarczyć Neptunus?

Modułowe budynki Neptunus można zbudować w ciągu kilku tygodni zgodnie z wymaganiami klienta. Strukturę można łatwo połączyć do istniejącego budynku, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Hale dla wojska – budynki modułowe

Potrzebujesz małej lub dużej konstrukcji? Struktury Evolution i Flexolution ze stałym pokryciem dachowym i izolacją mogą być rozwiązaniem, którego szukasz.

Budynki modułowe Neptunus nadają się zarówno do krótko-, jak i długoterminowego użytkowania, od kilku miesięcy do wielu lat. Dzięki wysokim wartościom izolacji konstrukcje są łatwe w utrzymaniu stałej temperatury co zapewni odpowiednie warunki.

Budynek może być wyposażony m.in. w takie elementy jak bramy rolowane, antresole lub instalacje sanitarne. Opcjonalnie mogą być wyposażone w izolowaną podłogę. Konstrukcje wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na zmienne warunki pogodowe tj. silne wiatry czy obfite opady śniegu.

Budynki Neptunus są optymalnie izolowane, a tym samym energooszczędne. Wszystkie struktury są przeznaczone do wielokrotnego użytku, a opracowane komponenty i materiały nadają sie do recyklingu. Cechy te wpływają na elastyczność zastosowania budynków Neptunus oraz ich zrównoważony wpływ na środowisko.

tijdelijke collegezaal OxfordNeptunus-Somerville College-Oxford-Budynek tymczasowy-Evolution-Flexolution (8)

Hale namiotowe dla wojska – konstrukcje przemysłowe

Pilnie potrzebna dodatkowa przestrzeń? W ciągu kilku dni możemy zbudować przemysłową konstrukcję namiotową, taką jak hala Alu lub Alure Globe. Mogą być one zbudowane z termicznych plandek dachowych i podłogi kasetonowej.

Wykonane z wysokiej jakości surowców hale Alure Globe i Alu są wyjątkowo trwałe i wszechstronne. Hale posiadają izolację i są przyjazne dla środowiska, tworząc dobry wybór dla wymagających klientów. Alu i Alure Globe mogą być łączone z konstrukcjami tego samego typu, jak również z innymi halami Neptunus. Wykończenie i wyposażenie wnętrza może zostać przystosowane do wymagań klienta.

Neptune-TheWhiteCompany-AluHall-Northampton-Obiekt opieki społecznej (8)

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat budynków modułowych?

Jeśli pragniesz uzyskać więcej informacji na temat naszych tymczasowych budynków i chcesz wiedzieć, w jaki sposób możemy pomóc Ci stworzyć dodatkową przestrzeń, której potrzebujesz, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz profesjonalny zespół ekspertów jest zawsze pod ręką, aby omówić Twoje potrzeby i znaleźć rozwiązanie.

Zainteresowany tymczasowe konstrukcje dla wojska?