MENU

Jakość i certyfikaty

Jakość i certyfikaty

Firma Neptunus dąży do tego, by swoje produkty dostarczać według najlepszych wyznaczników jakości. Neptunus dba nie tylko o swoje produkty, usługi, procesy, ale także o bezpieczeństwo swoich pracowników i otoczenia.
Tym samym Neptunus posiada certyfikaty:

ISO 9001:2015

W firmie Neptunus jakość i zadowolenie klienta stoją na pierwszym miejscu. Dzięki certyfikacji ISO 9001:2015 nasze priorytety zostały oficjalnie potwierdzone. ISO 9001 to międzynarodowa norma, określająca wymagania, jakie powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. ISO 9001 kładzie nacisk na satysfakcję klienta, wynikającą z tego dbałość o jakość oraz nieustawanie w jej poprawie. Oprócz tego system zwraca uwagę na optymalizację procesu, zarządzanie zakupami, zaangażowanie pracowników oraz audyty wewnętrzne.

Zawsze przywiązujemy wiele uwagi do udoskonalania procesów w firmie. Najważniejsze, aby służyć klientowi w jak największym zakresie i tak optymalnie, jak to możliwe. Dzięki ISO 9001:2015 takie działania w naszym systemie zarządzania jakością zostały oficjalnie zatwierdzone. Jesteśmy z tego dumni.

ISO 14001:2015

“Być światowym liderem w zakresie zrównoważonych praktyk biznesowych w zakresie budynków tymczasowych wielokrotnego użytku, nadających się do recyklingu” – Wizja zrównoważonego rozwoju

Odpowiedzialne podejście do środowiska i otoczenia, w którym pracujemy to jeden z najważnejszych filarów Neptunusa. Opracowaliśmy nasze produkty tak, aby przyczyniły się do bardziej zrównoważonego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Tymczasowy charakter naszych konstrukcji oznacza, że nadają się do wielokrotnego użytku i są przyszłościowe.

Wszystko w naszych procesach, od projektowania i produkcji po budowę naszych rozbieralnych budynków, jest nastawione na ponowne wykorzystanie wszystkich elementów budynku i zrównoważony rozwój w najszerszym tego słowia znaczeniu. Nasza certyfikacja ISO 14001:2015 uznaje i potwierdza nasze procesy, cele i ambicje w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Certyfikat VCA**

Bezpieczeństwo, zdrowie i ochrona środowiska to najważniejsze kwestie. Certyfikat VCA** świadczy o tym, że wszyscy pracownicy firmy Neptunus dysponują fachowym wykształceniem i regularnie są informowani w zakresie funkcjonowania firmy, co umożliwia im wypełniać obowiązki w bezpieczny, przyjazny dla zdrowia i odpowiedzialny sposób. Personel firmy podczas pracy korzysta z bezpiecznych, atestowanych urządzeń i we właściwy sposób stosuje środki ochrony osobistej. Ponadto Neptunus dysponuje systematycznie przeprowadzanymi procedurami inwentaryzacji i oceny ryzyka oraz czuwa nad zdrowiem podczas pracy na terenie zakładu oraz bezpieczeństwem swoich pracowników.

Jeśli mają Państwo pytania na temat jakości i certyfikatów, prosimy o kontakt mailowy na adres: hr@neptunus.eu. Tam uzyskają Państwo dalszą pomoc.

*: VCA** w zakresie „montażu i demontażu konstrukcji rozbieralnych” (kod Nace, F43)

Więcej informacji?