MENU

Emocjonujące targi motoryzacyjne w halach Neptunusa

Emocjonujące targi motoryzacyjne w halach Neptunusa

Po raz 16. miłośnicy motoryzacji spotkali się na Targach InterCars w Warszawie. Tegoroczne wydarzenie odbyło się na PGE Narodowy. Targi InterCars są największą tego typu imprezą zorganizowaną w Europie Środkowo-Wschodniej. Zabudowane hale wystawowe zapewnił wrocławski oddział firmy Neptunus, specjalizującej się w budowlach tymczasowych.

Ponad 200 wystawców zaprezentowało swoje produkty na powierzchni ponad 25 000m2 w halach wystawowych zbudowanych przez firmę Neptunus. Oprócz ekspozycji targowej zobaczyć można było dodatkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów. W miniony weekend odbyły się m.in. zawody Gymkhana Challenge, czyli niezwykłe przejazdy z pokazowymi manewrami, piskami opon i dużą dawką adrenaliny. Oprócz tego miłośnicy mocnych wrażeń mieli okazję zobaczyć także pokazy kaskaderskie na motocyklach oraz pokazy FMX.

Tymczasowe hale, w których mieściła się część wystawowa stanęły na błoniach PGE Narodowego. Nowoczesne struktury mieściły stoiska wystawców, obiekty cateringowe i sale szkoleniowe, zapewniając przestrzeń i komfort dla wszystkich zwiedzających. Największe AluHale, które były przeważającym typem struktur stanowiących pomieszczenia targów, miały 40 metrów rozpiętości
i aż 165 metrów długości.
Neptunus już po raz X, współpracował z organizatorami Targów Inter Cars.

Po dwuletniej przerwie od ostatnich targów mieliśmy czas, aby przemyśleć, w jaki sposób uatrakcyjnić to wydarzenie. W tej chwili, będąc świeżo po zakończonych już targach sądzę, że nasze założenia zostały w pełni zrealizowane. Dzięki ciężkiej pracy sztabu osób specjalizujących się w najróżniejszych dziedzinach organizacyjnych, sądzę, że tegoroczne Targi Inter Cars były dla wielu zwiedzających, jak i dostawców niezapomnianym wydarzeniem. Niezapomnianym nie tylko z uwagi na „odjazdową” strefę Inter Cars Motor Show, na której prezentowali się drifterzy, kierowcy rajdowi i zawodnicy moto crossu, ale także dzięki ciekawym szkoleniom technicznym, znakomitym wystawcom z rynku motoryzacji osobowej i ciężarowej.” powiedział Rafał Jaskułka, kierownik Działu Eventów firmy Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o, po czym dodał:

„W tym roku zadaszenie targów bardzo się przydało, w związku z nieustającym deszczem. W tym aspekcie po raz kolejny skorzystaliśmy z usług firmy Neptunus, z którą chętnie współpracujemy nie tylko z okazji targów. Dzięki elastyczności struktur dostarczanych przez Neptunus, możemy spokojnie oszacować jaka powierzchnia targów musi być zabudowana i w jaki sposób.”

„Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy być dostawcą hal dla firmy Inter Cars na jedne
z największych w Europie targów motoryzacyjnych. Kluczowym elementem, od którego rozpoczęliśmy pracę było precyzyjne wytyczenie terenu pod zabudowę. Przy dużej liczbie struktur o powierzchniach mających ponad 4000 m2 każda, nakreślenie linii oznaczających początek i koniec namiotu jest sporym udogodnieniem dla montażystów, gwarancją ładu i uniknięcia „krzywego” posadowienia hali.” – mówi Marek Korytkowski, manager polskiego oddziału Neptunus Manufacturing Sp. z o.o., i dodaje:

„Terminowe wykonanie usługi było dla nas jednym z priorytetów, ale i niełatwym zadaniem biorąc pod uwagę niesprzyjające warunki pogodowe, które nieprzerwanie panowały w Warszawie, w ostatnim tygodniu prac. Ulewne deszcze spowodowały, że plac budowy zamienił się w plac boju, któremu poddawały się nawet najcięższe sprzęty, jak np. terenowe wózki widłowe, zapadając się
w błotnistej nawierzchni. Takie utrudnienia znacznie spowalniają pracę i wymagają od montażystów zachowania szczególnej ostrożności.”

Więcej informacji o naszym produkcie i usługach?