MENU

O Neptunus

w branży obiektów mobilnych

Neptunus jest jednym z największych światowych dostawców namiotów eventowych oraz budynków tymczasowych. Od ponad 80 lat, firma zapewnia pomieszczenia na najważniejsze imprezy oraz struktury tymczasowe dla handlu i przemysłu.
W zasadzie, wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba dodatkowej przestrzeni, dostarczamy ją błyskawicznie.

Jak to się zaczęło?

Firma została założona w 1937 roku, kiedy to Anton Eilers przechadzając się plażą trafił na skrzynię wyrzuconą na brzeg. W środku znajdował się wojskowy namiot, który stał się inspiracją do otwarcia biznesu, a wytłoczony na nim trójząb zapoczątkował nazwę Neptunus.
Anton postanowił urządzić w namiocie przyjęcie dla przyjaciół, po czym wiele osób pytało o możliwość wypożyczenia zadaszenia dla siebie – tak właśnie narodził się Neptunus.

Rodzina

Dziś już trzecie pokolenie przejęło ster, a Neptunus działa w siedmiu miejscach w Europie: Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Polsce, Austrii i w Wielkiej Brytanii. Osobiste zaangażowanie całej rodziny w prowadzenia firmy sprawia, że jest ona pełnym motywacji miejscem pracy dla prawie 300 osób.
Neptunus zbudował swoją markę na najwyższej jakości produktach i jest znany z wielu innowacyjnych projektów.

Rozwój

Neptunus jest pierwszą na świecie firmą, która projektuje i buduje struktury składające się z dwóch lub nawet 3 kondygnacji. Obecne budowle znacznie różnią się od namiotu znalezionego przez Antona Eilersa. Mogą być używane nie tylko do organizacji przyjęć, ale też jako dodatkowa przestrzeń dla firm – zawsze i wszędzie. Struktury “Evolution” i “Flexolution” otwierają nowe możliwości jako elastyczna i trwała alternatywa dla nieruchomości.

Filozofia

Wierzymy, że sekret naszego sukcesu leży nie tylko w najwyższej jakości produktach, ale również w ambitnym podejściu do wszystkiego co robimy. Za technologią stoi troska o potrzeby klienta oraz nie tylko doskonale przeszkolony, ale również oddany i pełen energii zespół. To przekłada się na wysokie standardy obsługi i precyzyjne dopracowywanie najdrobniejszych szczegółów w każdym projekcie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, najlepsze produkty oraz partnerskie podejście do każdego klienta.

Więcej informacji?