MENU

O Neptunus

Neptunus jest międzynarodowym specjalistą w dziedzinie konstrukcji eventowych i budynków tymczasowych. Od ponad 85 lat Neptunus buduje namioty i hale modułowe na imprezy sportowe, targi i festiwale, a także tymczasowe budynki dla supermarketów, hal sportowych i centrów dystrybucyjnych. W rzeczywistości wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń.

Trochę historii

Firma Neptunus została założona w 1937 roku. Podczas spaceru po plaży wzdłuż holenderskiego wybrzeża Anton Eilers znalazł skrzynię, która została wyrzucona na brzeg. Po powrocie do domu otworzył znalezisko i odkrył, że zawiera namiot. Postanowił rozłożyć namiot i zaprosił całą okolicę na wielkie przyjęcie. Spektakularne zainteresowanie spowodowało, że od tego czasu postanowił wynająć namiot. Założył firmę i nazwał ją po trójzębie umieszczonym na pokrywie skrzyni. To był początek Neptuna.

Neptunus-Over-ons-kist

Rodzina Neptunus

Od tego czasu Neptunus stał się międzynarodową firmą rodzinną. Trzecie pokolenie rodziny Eilers jest u steru, a czwarte pokolenie powoli napływa. Z siedzibą w Kessel i zagranicznymi oddziałami w Niemczech, Belgii, Anglii, Francji, Polsce i Austrii, Neptunus zatrudnia ponad 300 osób.

Directie Neptunus

Innowacja

Neptunus ma wszystkie dyscypliny we własnym zakresie. Z działem badań i rozwoju jako mózgiem organizacji, Neptunus charakteryzuje się innowacyjnością. Neptunus jako pierwszy na świecie opracował i zbudował namiot z dwoma, a nawet trzema piętrami. Nawet na dzisiejszym rynku nasze tymczasowe budynki, Evolution i Flexolution, nadal należą do najbardziej innowacyjnych konstrukcji

play odkryj dział R&D

Nasz dział R&D

Aby udowodnić, że nadal możemy rozwijać i wprowadzać na rynek wysokiej jakości, innowacyjne i zrównoważone produkty, stale ulepszamy nasze procesy produkcyjne i materiały. Produkty wytwarzamy sami w naszym zakładzie produkcyjnym w Polsce oraz w naszym warsztacie drewna i metalu w Kessel.

play Locatie Kessel Neptunus

Zrównoważony rozwój

Odpowiedzialne traktowanie środowiska i otoczenia, w którym pracujemy, jest jednym z głównych filarów Neptunusa. Opracowaliśmy nasze produkty tak, aby przyczynić się do zrównoważonego rozwoju. Ze względu na swój modułowy charakter nasze konstrukcje są elastyczne i nadają się do wielokrotnego użytku. Potwierdzają to nasze certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. Ponadto przyczyniamy się do ochrony środowiska poprzez:

  • Wykorzystanie 1 500 paneli słonecznych w naszej siedzibie w Kessel.
  • System uzdatniania wody do filtrowania i ponownego wykorzystywania wody deszczowej.
  • Własny system pakowania.

Więcej informacji?