MENU
Namioty eventowe

Specjalista w dostarczaniu mobilnych budynków oraz wynajmu namiotów i hal eventowych

Neptunus to najlepszy partner w organizacji zarówno małych i dużych imprez!

Czy impreza organizowana przez Państwa musi zachwycać i olśniewać oprawą? Jeśli tak, to najlepszym wyborem jest firma Neptunus, specjalista w zakresie namiotów i budowli tymczasowych o niezwykłym charakterze. Oferujemy niewiarygodnie szeroką gamę produktów;
od budowli o powierzchni od 10m² po konstrukcje przekraczające nawet 20.000m², od wyposażenia podstawowego po prawdziwe luksusy. Dzięki bogatej gamie produktów i możliwości łączenia namiotów w różne kombinacje z innymi namiotami lub istniejącymi budynkami, zapewnimy właściwe rozwiązanie dla Państwa imprezy niezależnie od jej skali.

Innowacyjność, wiedza i jakość

Naszą innowacyjność zawdzięczamy temu, że od momentu założenia, czyli od 80 lat, firma Neptunus samodzielnie projektuje i tworzy swoje produkty. Ponadto nasz dział badań i rozwoju nieustannie dąży do opracowywania i wprowadzania na rynek produktów najlepszej jakości, trwałych i najbardziej nowatorskich.

Przykładem takiego produktu jest zbudowana przez firmę Neptunus po raz pierwszy na świecie trzypiętrowa hala oraz konstrukcje Alure Globe, Ocean i Evolution. Te tymczasowe hale eventowe wyróżniają się spośród innych, nadając imprezom wyjątkowy charakter. Jesteśmy również liderem na rynku namiotów i konstrukcji tymczasowych. Oferujemy szybkie rozwiązania przestrzenne o niepodważalnej jakości, gwarantując elastyczność Państwa projektu na każdym poziomie. Wynajem namiotów to nasza specjalność.

Zapraszamy do obejrzenia niezliczonych możliwości, jakie oferujemy! Zaskoczymy Państwa różnorodnością i ogromnym zakresem naszej gamy produktów!

Wspólnie z Państwem znajdziemy rozwiązanie, które zapewni odpowiednią przestrzeń dla organizowanej przez Państwo imprezy. Niezależnie od tego, czy będzie to impreza sportowa, firmowa, promocja nowego produktu, targi, lodowisko czy też inna impreza zimowa.

Specjalista w dostarczaniu mobilnych budynków oraz wynajmu namiotów i hal eventowych.

Imprezy takie jak prestiżowe wyścigi konne Royal Ascot, wyścigi F1 na Francorchamps, igrzyska olimpijskie, turniej tenisowy Wimbledon, a także prezentacje nowych produktów Audi, BMW, Mercedes-Benz czy Philips mogły zachwycać swym blaskiem również dzięki namiotom i budowlom tymczasowym firmy Neptunus.

Zainteresowany halą eventową?