MENU
Imprezy sportowe

Struktury wysokiej jakości o praktycznym zastosowaniu

Namioty imprezowe i hale na potrzeby imprez sportowych

Neptunus jest liderem w dziedzinie ekskluzywnych namiotów i pomieszczeń tymczasowych tworzonych i wynajmowanych na potrzeby imprez sportowych. Dzięki niezliczonym projektom, wielkościom i możliwościom kombinacji różnego typu konstrukcji namiotowych zawsze znajdziemy rozwiązanie, które idealnie spełni swoją rolę. Przygotujemy specjalnie dopasowane do Państwa potrzeb namioty imprezowe i hale na imprezy sportowe, magazyny oraz wszystkiego typu budynki tymczasowe z możliwością szybkiego montażu i demontażu. Wynajem takich namiotów i hal w firmie Neptunus sprawi, że organizowana przez Państwa impreza sportowa odniesie sukces i na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników, organizatorów i kibiców.

Każde rozwiązanie zostanie zrealizowane zgodnie z naszymi standardami jakościowymi. Firma Neptunus dostarczała już pomieszczenia tymczasowe na potrzeby wielu renomowanych imprez sportowych, takich jak m.in. igrzyska olimpijskie, mecze piłki nożnej, turnieje mistrzostw świata i Europy w hokeja, turnieje tenisowe, golfowe, zawody żeglarskie, wyścigi i rajdy samochodowe czy imprezy konne. Byliśmy wszędzie tam, gdzie istniała potrzeba zorganizowania tymczasowej (dodatkowej) przestrzeni.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z możliwymi rozwiązaniami w zakresie Państwa wydarzeń sportowych lub potrzebują Państwo więcej informacji? Prosimy skontaktować się z jednym z naszych doradców.

Neptunus-LTA-Tennis-Tournament-London-Evolution

Namioty imprezowe, pawilony i hale firmy Neptunus znajdą zastosowanie jako

  • loże dla VIP-ów

  • recepcja lub lobby

  • pomieszczenia prasowe

  • pawilony cateringowe

  • dwupoziomowe hale dla VIP-ów lub publiczności

  • miasteczka promocyjne

  • zadaszenia trybun

imprezy sportowe Realizacje

Mistrzostwa LTA w Chin2021

imprezy sportowe Realizacje

Mistrzostwach Świata w Rugby

imprezy sportowe Realizacje

Studium Przypadku Waregem Koerse

imprezy sportowe Realizacje

Les 24h du Mans

imprezy sportowe Realizacje

Unibet EuroHockey 2015

neptunus-etagehal-sportevenement-papendal-bmx

Zainteresowany imprezy sportowe?