MENU
Hale sportowe

"Hala sportowa judo spełnia wszystkie nasze wymagania oraz stanowi doskonały obiekt"

Hala sportowa Judo w Narodowe Centrum Sportowe Papendal: budynek odejmowalny przez co najmniej 10 lat

Zadanie
Narodowe Centrum Sportowe Papendal jest główną siedzibą holenderskiej organizacji rozwoju sportu oraz miejscem szkoleń dla sportowców najwyższej klasy. W 2016 roku ośrodek uruchomił program szkoleniowy dla Holenderskiego Stowarzyszenia Judo, aby sprostać rosnącej popularności tej dyscypliny.
Zadaniem Neptunusa było stworzenie nowej hali sportowej, przede wszystkim w celu zapewnienia przestrzeni na treningi Judo, ale także z możliwością wykorzystania go podczas treningów innych dyscyplin sportowych. Konieczne było także, aby obiekt był idealnie dostosowany do potrzeb sportowców oraz nadający się do ponownego użycia.

Korzyści
Jochem Schellens, Dyrektor Narodowego Centrum Papendal, mówi: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwiązania dostarczonego przez firmę Neptunus. Ruskahal spełnia wszystkie nasze wymagania oraz stanowi doskonały obiekt na przeprowadzenie pełnego programu judo w Papendal. Hala otwiera także wiele możliwości dla innych dyscyplin sportowych.”
Jochem Schellens powiedział, że był pod szczególnym wrażeniem unikalnego, drewnianego sufitu w Dojo i dodał: „11 lat temu rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z Neptunusem, dzięki czemu mogliśmy korzystać z tymczasowych możliwości zakwaterowania w Centrum Sportowym. Porównując pierwszą halę z nowo otwartą Ruskahal, można zauważyć duży postęp oraz rozwój osiągnięty przez firmę. Neptunus powinien być dumny z hali Ruskahal, tak samo jak my.”

Neptunus-Flexolution-Ruskahal-Papendal-rozbieralna hala sportowa
Neptunus-Flexolution-Ruskahal-Papendal-tymczasowa hala sportowa
Neptunus-Flexolution-Ruskahal-Papendal-rozbieralna hala sportowa
Neptunus-Evolution-House-and-Object-Paris-Exhibitions

Zainteresowany Budowle modułowe?