Wolne wakaty

Kierowca w transporcie międzynarodowym z obsługą wózka widłowego

Neptunus jest międzynarodowym specjalistą w zakresie projektowania, produkcji i wynajmu wysokiej jakości konstrukcji tymczasowych na imprezy i tymczasowych budynków dla biznesu.
Z przyjemnością informujemy, że chcemy rozszerzyć nasz zespół, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym
Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Opis stanowiska :

  • Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym z obsługą wózka widłowego
  • Transport realizowany na terenie Europy
  • Ciągnik siodłowy DAF z naczepą platformą z podwieszonym wózkiem lub bez.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako międzynarodowy kierowca ciężarówki
  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Karta do tachografu cyfrowego
  • Odbyty dodatkowy kurs „Zabezpieczanie ładunku”
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Pełne zaangażowanie w pracę
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Kierowca Neptunus jest często pierwszym i ostatnim pracownikiem firmy, który pojawia się na  budowie. Jako kierowca jesteś odpowiedzialny za:

  • Transport materiałów do wynajęcia z przyczepą ciągnikową po Europie.
  • Załadunek i rozładunek za pomocą wózka widłowego
  • Logistyka na budowie.

Składanie namiotów i konstrukcji to praca zespołowa. Na miejscu współpracujesz z innymi budowniczymi w zakresie projektu budowlanego, wykonując pracę operatora wózka widłowego zapewniasz im wsparcie logistyczne.

CV prosimy przesłać na adres sales.pl@neptunus.eu
W przypadku pytań  prosimy o kontakt telefonuczny pod numerem +48 71 325 84 33

Zastosuj

CV prosimy przesłać na adres sales.pl@neptunus.eu
W przypadku pytań  prosimy o kontakt telefonuczny pod numerem +48 71 325 84 33