MENU
Rozwiązania awaryjne

Potrzebujesz szybko dodatkowej przestrzeni?

Tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń pojawia się Neptunus. Nasza firma dostarcza namioty i budynki tymczasowe. Czy potrzebujesz dodatkowego pomieszczenia aby zachować komfort pracy i świadczenia usług, zachowując zasady odległości? Szukasz dodatkowego pomieszczenia do przechowywania i magazynowania? Niezależnie od potrzeb i zadań Neptunus oferuje namioty, hale, tymczasowe budynki m.in. pod zakwaterowanie lub pomieszczenia szpitalne. Niezależnie od potrzeby Neptunus znajdzie rozwiązanie.

Neptunus-Alure-Globe-Van-der-valk-Eindhoven-Noodruimtes

Potrzebujesz dodatkowego zakwaterowania?

Czy potrzebujesz dodatkych pomieszczeń dla swoich pracowników, uczniów lub dzieci? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Z przyjemnością pomożemy w zaspokojeniu Twoich potrzeb związanych ze zwiększeniem ilości pomieszczeń. Pomyśl o dodatkowych miejscach pracy, stołówce firmowej, budynku szkoły lub placówkach opieki nad dziećmi.

Zainteresowany mieszkania tymczasowe?

Neptunus-LancingCollege-WestSussex-Aluhall-School

Dodatkowe miejsce do przechowywania i dystrybucji

Zamówienia dokonywane drogą online rosną , a dostawy dokonywane są po godzinach. W rezultacie może być potrzebne dodatkowe miejsce do przechowywania zamówień i magazynowania towaru. Neptunus dostawcza hale i budynki demontowalne do każdego rodzaju magazynowania i dystrybucji. Od podstawowej dwuspadowej hali Aluhal, po Evolution – tymczasowa konstrukcja o wygladzie stalego budynku. Niektórzy dystrybutorzy w Europie już sprawdzili nasze rozwiązania!

Zainteresowany halą magazynową?

neptunus-tijdelijke-teststraat-GGD-Raamsdonkveer-Alure Globe-corona

Spójrz na wszystkie możliwości i pozwól nam doradzić

Czy zastanawiasz się jak przygotować swoją siedzibę na możliwości utrzymywania społecznego dystansu 1,5m między pracownikami i klientami? Czy wiesz, że masz niewystarczająco miejsca aby spełnić te obostrzenia? Sprawdź ofertę produktów Neptunus i skontaktuj się z jednym z naszych doradców!

Zalety naszych konstrukcji

  • bardzo krótki czas dostawy i realizacji

  • łatwość dokonania podziału na mniejsze pomieszczenia

  • modułowa konstrukcja umożliwia elastyczność wymiarów i projektu

  • okres użytkowania od kilku miesięcy do kilku lat

Zastosowanie Rozwiązania awaryjne

Zainteresowany rozwiązania awaryjne?

Skontaktuj się z nami ZADZWOŃ