MENU
Rozwiązania awaryjne

Potrzebujesz szybko dodatkowej przestrzeni?

Tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń pojawia się Neptunus. Nasza firma dostarcza namioty i budynki tymczasowe. Czy potrzebujesz dodatkowego pomieszczenia aby zachować komfort pracy i świadczenia usług, zachowując zasady odległości? Szukasz dodatkowego pomieszczenia do przechowywania i magazynowania? Niezależnie od potrzeb i zadań Neptunus oferuje namioty, hale, tymczasowe budynki m.in. pod zakwaterowanie lub pomieszczenia szpitalne. Niezależnie od potrzeby Neptunus znajdzie rozwiązanie.

Potrzebujesz dodatkowego zakwaterowania?

Czy potrzebujesz dodatkych pomieszczeń dla swoich pracowników, uczniów lub dzieci? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Z przyjemnością pomożemy w zaspokojeniu Twoich potrzeb związanych ze zwiększeniem ilości pomieszczeń. Pomyśl o dodatkowych miejscach pracy, stołówce firmowej, budynku szkoły lub placówkach opieki nad dziećmi.

Zainteresowany mieszkania tymczasowe?

Dodatkowe miejsce do przechowywania i dystrybucji

Zamówienia dokonywane drogą online rosną , a dostawy dokonywane są po godzinach. W rezultacie może być potrzebne dodatkowe miejsce do przechowywania zamówień i magazynowania towaru. Neptunus dostawcza hale i budynki demontowalne do każdego rodzaju magazynowania i dystrybucji. Od podstawowej dwuspadowej hali Aluhal, po Evolution – tymczasowa konstrukcja o wygladzie stalego budynku. Niektórzy dystrybutorzy w Europie już sprawdzili nasze rozwiązania!

Zainteresowany halą magazynową?

Spójrz na wszystkie możliwości i pozwól nam doradzić

Czy zastanawiasz się jak przygotować swoją siedzibę na możliwości utrzymywania społecznego dystansu 1,5m między pracownikami i klientami? Czy wiesz, że masz niewystarczająco miejsca aby spełnić te obostrzenia? Sprawdź ofertę produktów Neptunus i skontaktuj się z jednym z naszych doradców!

Zalety naszych konstrukcji

  • bardzo krótki czas dostawy i realizacji

  • łatwość dokonania podziału na mniejsze pomieszczenia

  • modułowa konstrukcja umożliwia elastyczność wymiarów i projektu

  • okres użytkowania od kilku miesięcy do kilku lat

Zastosowanie Rozwiązania awaryjne

Zainteresowany rozwiązania awaryjne?