MENU
Hale wystawiennicze

Tymczasowe hale dostarczyła na niezbędną dodatkową halę tragów

Neptunus buduje tymczasowe hale targów Maison & Objet

W dniach 22-26 stycznia w Villepinte, w Paryżu odbyły się targi Maison et Objet będące największą i wiodącą imprezą wystawienniczą w dziedzinie urządzania domu i wystroju wnętrz. Firma Neptunus dostarczyła na nie niezbędną dodatkową halę tragów, pod której dachem można było zapoznać się z najnowszymi trendami z zakresu urządzania domu.

W Villepinte, na północ od Paryża, Neptunus wzniósł halę o powierzchni ponad 15.000m2, połączoną z budynkami targów. Wykorzystał w tym celu swoją rewolucyjną konstrukcję hal „Evolution”. Te doskonałe tymczasowe hale wykorzystano w celu stworzenia dodatkowej przestrzeni mieszczącej ekskluzywne targi Maison & Objet.

Pełnowartościowa tymczasowa hala wystawiennicza
Ich organizator, firma Reed Exhibitions szukała wysokiej jakości tymczasowej hali ekspozycyjnej, która pod względem wyglądu i parametrów technicznych w pełni spełniałaby obowiązujące normy a przy tym była wytrzymała w każdych warunkach pogodowych. Tom Ambaum, dyrektor ds. sprzedaży firmy Neptunus wyjaśnia: „Reed Exhibitions France wybrała naszą halę Evolution, która gwarantuje bezpieczeństwo, wygodę i wysoką jakość.” Budowa hali targów o powierzchni 15.000 metrów kwadratowych zajęła około 3 tygodnie, a jej demontaż trwał tydzień.

Budynek semipermanentny
Hala Evolution firmy Neptunus dzięki swojej wszechstronności, wysokiej jakości, zastosowaniu doskonałych materiałów i eleganckiemu wyglądowi stanowiła doskonałe rozwiązanie. Evolution to rewolucyjna półtrwała budowla, opracowana i skonstruowana w całości przez Neptunus. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów, dużej rozpiętości, nieograniczonej długości i elastyczności w wykonaniu hala ta nadaje się do niemal wszelkich zastosowań. Oprócz tego, że hala Evolution służyła za hol i halę ekspozycyjną, urządzono w niej również tymczasową restaurację.

Targi Maison et Objet odbyły się już po raz 22. Impreza ta ma miejsce dwa razy do roku. Tegoroczną styczniową edycję odwiedziło 69.000 profesjonalistów z branży urządzania domu i wystroju wnętrz.

 

Ekspozycje Neptune-Aluhal-Maison-et-objet-Paris
Neptunus-Evolution-Merck-firma-restauracja-Darmstad-tymczasowe-budynki
Neptunus-Evolution-House-and-Object-Paris-Exhibitions

Zainteresowany Budowle modułowe?