MENU
Namioty eventowe, Imprezy firmowe

W niespełna 3 dni firma Neptunus przygotowała kompletną lokalizację pod imprez

Jubileusz 115-lecia Ten Brinke Group

Zadanie
Ten Brinke Group to międzynarodowe przedsiębiorstwo nieruchomości liczące 800 pracowników i 26 oddziałów w Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii i Grecji.

Ten Brinke Group istnieje od 115 lat i ten jubileusz był świętowany w połowie września 2017 r. w wielkim stylu. Zaproszonych zostało przeszło 3.500 gości, w tym pracownicy, ich rodziny i partnerzy biznesowi. Przed uroczystościami jubileuszowymi teren przedsiębiorstwa Ten Brinke Group został zaadoptowany na lokalizację uroczystości. W tym celu konieczne były solidne i stylowe, tymczasowe miejsca kwaterunkowe o powierzchni 1.900 m2 jako pawilon.

Rozwiązanie
14-osobowy zespół Neptunus w ciągu 3 dni zbudował atrakcyjny dla oka tymczasowy pawilon przed jubileuszem 115-lecia. Zastosowany został luksusowy namiot na imprezy ‘Ocean’ o wymiarach 30 x 55 metrów, z charakterystycznym falowanym dachem. Ocean został kompletnie wyposażony w kilka stanowisk kateringowych, barek z winem, piętro z komfortowym tarasem, dużym parkietem do tańczenia i podium.

Ponadto Neptunus wybudował także stylowe pomieszczenia dla gości, infrastrukturę kateringową, obszar za sceną i taras na zewnątrz. Łącznie 1.900 metrów kwadratowych.

Wyzwanie
Budowa tymczasowych miejsc zakwaterowania na obszarze parkingu Ten Brinke Group w Varrsseveld wymagała niezwykle sztywnego planowania. Działalność międzynarodowego przedsiębiorstwa z branży budowlanej była zwyczajnie kontynuowana. W niespełna 3 dni firma Neptunus przygotowała kompletną lokalizację pod imprezę.

Jednym z gwoździ programu podczas jubileuszu było spektakularne otwarcie w piątek 15. września. Specjalnie zaprojektowany pokaz wideo-laserowy został zaprezentowany na zewnątrz dachu struktury ‘Ocean’. Program muzyczny z występami na żywo dopełniał świąteczny wieczór. W sobotę 16. września jubileusz został dopełniony dniem rodzinnym w przyjemnej atmosferze.

Efekt
“Konstrukcję, której szukaliśmy, znaleźliśmy w firmie Neptunus. Szybki w montażu, stabilny i stylowy Ocean przyciąga wzrok i idealnie nawiązuje do jubileuszowego nastroju. Neptunus dostarczył nam szybko i efektywnie wysokiej jakości konstrukcję w którym zaoferowaliśmy naszym pracownikom i ich rodzinom najlepszą lokalizację uroczystości”, powiedział Rutger der Nederlanden, dyrektor Ten Brinke Group.

Zainteresowani konstrukcjami na imprezy firmowe?

Skontaktuj się z nami ZADZWOŃ