MENU
Imprezy firmowe, Namioty eventowe

W niespełna 3 dni firma Neptunus przygotowała kompletną lokalizację pod imprez

Jubileusz 115-lecia Ten Brinke Group

Zadanie
Ten Brinke Group to międzynarodowe przedsiębiorstwo nieruchomości liczące 800 pracowników i 26 oddziałów w Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii i Grecji.

Ten Brinke Group istnieje od 115 lat i ten jubileusz był świętowany w połowie września 2017 r. w wielkim stylu. Zaproszonych zostało przeszło 3.500 gości, w tym pracownicy, ich rodziny i partnerzy biznesowi. Przed uroczystościami jubileuszowymi teren przedsiębiorstwa Ten Brinke Group został zaadoptowany na lokalizację uroczystości. W tym celu konieczne były solidne i stylowe, tymczasowe miejsca kwaterunkowe o powierzchni 1.900 m2 jako pawilon.

Rozwiązanie
14-osobowy zespół Neptunus w ciągu 3 dni zbudował atrakcyjny dla oka tymczasowy pawilon przed jubileuszem 115-lecia. Zastosowany został luksusowy namiot na imprezy ‘Ocean’ o wymiarach 30 x 55 metrów, z charakterystycznym falowanym dachem. Ocean został kompletnie wyposażony w kilka stanowisk kateringowych, barek z winem, piętro z komfortowym tarasem, dużym parkietem do tańczenia i podium.

Ponadto Neptunus wybudował także stylowe pomieszczenia dla gości, infrastrukturę kateringową, obszar za sceną i taras na zewnątrz. Łącznie 1.900 metrów kwadratowych.

Wyzwanie
Budowa tymczasowych miejsc zakwaterowania na obszarze parkingu Ten Brinke Group w Varrsseveld wymagała niezwykle sztywnego planowania. Działalność międzynarodowego przedsiębiorstwa z branży budowlanej była zwyczajnie kontynuowana. W niespełna 3 dni firma Neptunus przygotowała kompletną lokalizację pod imprezę.

Jednym z gwoździ programu podczas jubileuszu było spektakularne otwarcie w piątek 15. września. Specjalnie zaprojektowany pokaz wideo-laserowy został zaprezentowany na zewnątrz dachu struktury ‘Ocean’. Program muzyczny z występami na żywo dopełniał świąteczny wieczór. W sobotę 16. września jubileusz został dopełniony dniem rodzinnym w przyjemnej atmosferze.

Efekt
“Konstrukcję, której szukaliśmy, znaleźliśmy w firmie Neptunus. Szybki w montażu, stabilny i stylowy Ocean przyciąga wzrok i idealnie nawiązuje do jubileuszowego nastroju. Neptunus dostarczył nam szybko i efektywnie wysokiej jakości konstrukcję w którym zaoferowaliśmy naszym pracownikom i ich rodzinom najlepszą lokalizację uroczystości”, powiedział Rutger der Nederlanden, dyrektor Ten Brinke Group.

Namiot jubileuszowy Neptunus Ocean Ten Brinke Group Varsseveld Company
Namiot jubileuszowy Neptunus Ocean Ten Brinke Group Varsseveld Company
Namiot jubileuszowy Neptunus Ocean Ten Brinke Group Varsseveld Company
Namiot jubileuszowy Neptunus Ocean Ten Brinke Group Varsseveld Company

Zainteresowani konstrukcjami na imprezy firmowe?