MENU
Imprezy firmowe, Namioty eventowe

15-osobowy zespół Neptunus w ciągu 1,5 tygodnia zbudował tymczasowy kompleks o powierzchni 6800 m²

Zadanie
Mandemakers Groep (DMG) to holenderska firma rodzinna, która działa w obszarze sprzedaży i montażu kuchni, artykułów sanitarnych i mebli. Pod wielonarodowym parasolem znajduje się 200 oddziałów, podzielonych na różne formy sklepów. Keukenconcurrent, Keukenkampioen, Brugman Keukens, Morres wonen oraz Piet Klerx to poszczególne formy sprzedaży, dzięki którym Mandemakers Groep odniosła sukces i stała się wielka.

W sobotę 23 września DMG zorganizowała swoją coroczną galę firmową. Zaproszonych zostało przeszło 4000 gości, w tym pracownicy i ich rodziny. Aby podnieść nastrój gali firmowej, De Mandemakers Groep zdecydowała się wybrać teren zakładu centrali w Waalwijk na (tymczasową) lokalizację uroczystości. We współpracy z Academy Bartels została opracowana koncepcja, w której tymczasowe struktury mogły być używane wielofunkcyjnie: gala firmowa i wydarzenie DMG Keuken & Bad Event, które odbywało się tydzień przed galą firmową.

Rozwiązanie
15-osobowy zespół Neptunus w ciągu 1,5 tygodnia zbudował tymczasowy kompleks o powierzchni 6800 m² (to obszar wielkości półtora boiska piłkarskiego) na terenie DMG w Waalwijk. Evolution II o wymiarach 40 x 50 metrów, dwie hale aluminiowe 20 x 40 metrów i dwie 25 x 35 metrów stworzyły stylowe miejsca zakwaterowania na jedną z najbardziej uroczystych gali firmowych DMG Keuken oraz Bad Event.

Specjalnie na galę firmową Evolution II oraz cztery hale aluminiowe zostały opróżnione bezpośrednio po wydarzeniu Keuken & Bad Event i przebudowane jako miejsce imprezy. Wieczór stał pod znakiem ‘minionego lata’, a w każdym pomieszczeniu panował własny egzotyczny temat: ‘Club Ibiza’, ‘Latin Kuba’, ‘Funky Ameryka’ oraz ‘zaskakująca Azja’. Każda hala aluminiowa została wyposażona we własne podium, parkiet taneczny, lożę i miejsca oferujące możliwość zjedzenia i picia. Atmosfera była całkowicie dopasowana do tematu. Główna scena została przewidziana w strukturze Evolution firmy Neptunus, gdzie na pracowników oczekiwał zaskakujący program muzyczny między innymi zespołu Boston Tea Party, Latinband Siembra, Peter Beense i Tino Martin.

Pomimo tymczasowego charakteru budowli, struktury firmy Neptunus posiadają wygląd zewnętrzny i funkcjonalność stałych budynków. Tymczasowa lokalizacja targów i gali została wyposażona w izolowane panele ścienne, zintegrowany system odpływowy i błyskawicznie zrealizowaną dekorację wnętrz. Ponadto Neptunus zbudował także zewnętrzny taras i zapewnił urządzenia sanitarne.

Neptunus Aluhal DMG Waalwijk tijdelijke bedrijfsfeest entree

Wyzwanie
Lokalizacja na terenie DMG stanowiła wyzwanie techniczno-budowlane. W wyniku ekstremalnych opadów deszczu trawniki stały się bagniste. Ekipa budowlana poczyniła wszelkich starań, aby uniknąć uszkodzenia terenu. Zostały rozłożone mobilne płyty na przejazdy maszyn, aby jednocześnie chronić podłoże przed uszkodzeniem podczas transportu i przechowywania materiałów.

Efekt
“Zdecydowaliśmy się na Neptunus, ponieważ firma mogła zapewnić nam dobre jakościowo i stylowe pomieszczenia, które oferują komfort i użyteczność  taki jak w trwałym budynku. Ponadto odnosimy optymalne korzyści z możliwości wielofunkcyjnego zastosowania struktur Evolution i Aluhal. Struktury te zostały w prosty sposób i w błyskawicznym tempie przebudowane i dostosowane do gali”, powiedział Gijs Bartels z Academy Bartels Event Management.

Neptunus Evolution DMG Waalwijk Hala wystaw czasowych
Neptunus Evolution DMG Waalwijk Hala wystaw czasowych
Neptunus Evolution DMG Waalwijk Hala wystaw czasowych
Neptunus Evolution DMG Waalwijk Hala wystaw czasowych
Neptunus Evolution DMG Waalwijk Hala wystaw czasowych

Zainteresowani konstrukcjami na imprezy firmowe?