Referencje Topshelf Open


Referencje Topshelf Open
Topshelf Open to międzynarodowy turniej tenisowy rozgrywany na kortach trawiastych, odbywający się w Rosmalen w Holandii. Poprzednia nazwa turnieju, Unicef Open, została zmieniona w wyniku trzyletniego kontraktu sponsorskiego między organizatorami turnieju a marketami Topshelf, które są jednym z głównych, europejskich specjalistów w zakresie sprzętu sportowego, mody i stylu życia.

Wymagania
To duże sportowe wydarzenie przyciąga około 62 tys. widzów i istniejące obiekty trzeba było uzupełnić o tymczasowe konstrukcje, aby mogły pomieścić wszystkich. Inwestowanie w stały budynek specjalnie na potrzeby wydarzenia trwającego jedynie tydzień nie wchodziło w grę. Otwarte korty wymagały pomieszczeń dla gości, obiektów restauracyjnych, stref VIP, centrum biznesowego oraz tymczasowych obiektów dla organizatorów i zespołów porządkowych.

Rozwiązanie
Neptunus dostarczył łącznie 6700 m² tymczasowej powierzchni w dziewięciu różnych stylach, które były ze sobą połączone. W ciągu trwającej dwa tygodnie budowy Neptunus zainstalował także 4000 m² tymczasowych tarasów oraz strukturę Evolution, które pełniła rolę centrum biznesowego i powstała na pływającym pontonie.
Na szczycie trybun zostały wybudowane specjalne, przeszklone boksy o łącznej długości 240 m, z których można było obserwować co dzieje się na korcie.
Po zakończeniu zawodów, wszystkie konstrukcje zostały w ciągu jednego tygodnia zdemontowane, spakowane i odesłane do magazynów.

Korzyści
Neptunus może poszczycić się wieloletnią współpracą z organizatorami turnieju tenisowego w Rosmalen, który odbywa się już od 22 lat. Kolejni organizatorzy zapraszający nas do współpracy są potwierdzeniem naszej ciężkiej pracy i pełnego zaangażowania zespołu w proces planowania i realizacji tak ważnego sportowego wydarzenia. Doceniają oni również szeroką gamę produktów jakie dostępne są w naszej ofercie.
 

Kontakt telefoniczny
Bezpośredni kontakt

1 2 3 4 5 6