Referencje Cannon Bridge

Wypielęgnowane trawniki na dachu o powierzchni jednego akra tworzą Cannon Bridge Roof Garden – ogród znajdujący się na dachu budynku w finansowej dzielnicy Londynu. To idealne miejsce na zorganizowanie wystawnej imprezy firmowej, przyjęcia, czy eleganckiego spotkania przy grillu.
Same ogrody sprawiają przyjemność, ale miejsce to zapewnia także spektakularny widok na Londyn wraz z jego głównymi zabytkami, takimi jak Katedra św. Pawła oraz Tower Bridge nad Tamizą.

Wymagania
Zadaniem firmy Neptunus była instalacja konstrukcji Alure Globe z przeszklonym frontem, zdolnej pomieścić ponad 200 gości na oficjalnych przyjęciach. Wyścielone dywanami podłogi, ściany pokryte tkaniną i nastrojowe oświetlenie dały przestronne, eleganckie wnętrze, w którym goście mogą delektować się poczestunkiem.

Rozwiązanie
Aby sprostać wyzwaniu, jakim jest budowa tymczasowej konstrukcji na dachu budynku w centrum Londynu, zespół Neptunusa regularnie spotykał się z firmą Diamond City Events, właścicielem ogrodu w celu oceny ryzyka, określenia obciążenia spowodowanego wiatrem i dobrania odpowiedniej metody. W efekcie za dnia droga przebiegająca obok budynku musiała zostać zamknięta, aby postawić na niej dźwig, który dostarczał elementy konstrukcji prosto na dach.

Korzyści
“Logistycznie było to niezwykle trudne przedsięwzięcie” komentuje Donna Comfort, Dyrektor Zarządzający Diamond City Events. “Nie było miejsca na popełnienie błędu, ale mogliśmy polegać na firmie Neptunus, która zapewniła bezpieczny i zgodny z harmonogramem montaż obiektu. Wybraliśmy Alure Globe ze względu na walory estetyczne – dobrze prezentuje się na tle panoramy City”.

Alure Globe to nowoczesny i stylowy design, połączony ze średniej wysokości panelami bocznymi i szarym dachem PVC. Struktura w wersji standardowej wyposażona jest w kasetowe podłogi, wysokiej jakości wejście, wyjścia ewakuacyjne oraz zintegrowany system odprowadzania wody deszczowej. Te elementy, w połączeniu w nowoczesnym projektem izolacji ścian i przezroczystymi panelami, stwarzają wrażenie wysokiej jakości i luksusu, co doskonale komponuje się z prestiżowym miejscem.
 

Kontakt telefoniczny
Bezpośredni kontakt

1 2 3